Priprave Poreč 2024

OBVESTILO UDELEŽENCEM PRIPRAV V POREČU OD 14.03.2024 DO 17.03.2024 ZA SELEKCIJE od U8 do U17

• Zbor udeležencev bo v četrtek, 14.03.2024, ob 8.30 na parkirišču pred NK Litija. Odhod bo ob 09:00 uri.
  • Ne pozabite na osebni dokument in zdravstveno kartico. Oboje naj otroci ob prihodu izročijo svojemu trenerju.
  • Otroci naj na zbor pridejo v klubski opremi (trenirka in bunda).
  • Želimo, da ves čas priprav (treningi in tekme) otroci nosijo klubsko opremo, zato jim starši prosim pripravite vso klubsko opremo, ki jo imate na razpolago. Vsa oprema mora biti podpisana. Tisti kateri imate drese doma jih vzemite s seboj.
  • Na pripravah bomo trenirali dvakrat dnevno, z izjemo prvega in zadnjega dne, ko bo trening samo en. Vse selekcije imajo predvidene tudi pripravljalne tekme.
  • Predviden povratek avtobusa bo v nedeljo, 17.03.2024 okoli 15. ure na isto lokacijo kot odhod. Točen prihod avtobusa, bodo trenerji vseh selekcij sporočili v skupine na Viber-u.
  • V primeru, da imajo otroci kakršnekoli zdravstvene težave (alergije, jemanje terapij,…), prosimo, da čimprej pisno obvestite trenerja.
  • OPRAVIČILA bodo otroci prejeli v tem tednu pri svojem trenerju in so kot priloga k vašim opravičilom!

Seznam opreme:

• natikači ali crocsi
  • pižama
  • pribor za osebno higieno
  • spodnje perilo
  • športna oprema (trenirka, vetrovka, smučarsko perilo, kratke hlače,kratke majice, kopačke, ščitniki, štucne,…)
  • pulover-jopa, trenirka in obutev za prosti čas
  • kapa
  • vrečka za umazano perilo
  • bidon ali plastenka (podpisano)
  • kopalke in brisača (v kolikor se nam uspe dogovoriti s sosednjim hotelom)
  • OSEBNI DOKUMENT in ZDRAVSTVENA KARTICA!

Telefoni, tablice, video igre, itd…trenerji so se dogovorili, da so PREPOVEDANE do selekcije U15.  Trenerji vseh selekcij, bodo v skupine na Viber-u, objavili dogajanje na pripravah. Starše prosimo, da se s svojimi otroki pogovorite o primernem vedenju. V primeru vedenjskih težav in ob neupoštevanju navodil, s strani trenerja, bomo starše poklicali, da pridete po otroka.